X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

مفسر

حسابداری به زبان آمیزاد

نویسنده : جان ای. تریسی
مترجم : لاله راهدار
تاریخ چاپ : 1387
قطع : وزیری
تعداد صفحات: 480
نوع صحافی : نرم
زبان اصلی : انگلیسی
زبان کتاب : فارسی
قیمت : 75,000 ریال
حسابداری به زبان آدمیزاد کتابی است برای مدیران مالی، صاحبان کسب و کار، حسابداران، و حتی افرادی که از اصول حسابداری اطلاعی ندارند. حسابداری دریچه‌ای است به دنیای کار و تجارت. یادگیری و شناخت اصول حسابداری شیوه‌ی مناسبی است برای سردرآوردن از مسائل مالی، تجاری، سرمایه گذاری، مالیات بر درآمد و امور مالی شخصی. حسابداری تصاویر مالی را، نه با رنگ، بلکه با عدد ترسیم می‌کند.
این کتاب مختص کسانی است که نیازمند به کارگیری و فهم اطلاعات حسابداری‌اند؛ مثلاً مدیران مؤسسات و کسانی که مایل به کسب سود، تبدیل سود به وجوه نقد و کنترل دارایی ها و بدهی های مؤسسه‌ای هستید، توضیح واضحات است اگر بگوییم برای گرفتن تصمیمات مالی مناسب نیاز به آشنایی مقدماتی با حسابداری و صورت‌های مالی دارید. در کتاب حسابداری به زبان آدمیزاد صراحتاً بیان می‌شود که می توان مبلغ سود و ارزش دارایی‌ها و بدهی‌ها را، قانونا،ً بالا و پایین برد، بدون اینکه قوانین حسابداری نقض شود.
این کتاب پرده‌ی ابهام از اصطلاحات علمی نامفهوم برمی دارد و روش‌های حسابداری را آشکار می‌کند، همچنین شما را به پشت صحنه می‌برد و از سیر تا پیاز زبان و روش های حسابداری را، به شیوه‌ای سرگرم کننده و با زبانی ساده، بیان می‌کند.
هر فصل این کتاب مستقل است و به تحلیل موضوعاتی خاص می پردازد، در صورت لزوم می‌توانید از فصلی به فصل دیگر بروید. اینجا نکاتی را می‌یابید که هرگز انتظار یافتنشان را در یک کتاب حسابداری نداشته اید.