X
تبلیغات
رایتل

مفسر

نامه های عاشقانه یک پیامبر - کتاب سخنگو (کتاب گویا)

نامه های عاشقانه یک پیامبر - کتاب سخنگو (کتاب گویا)

نویسنده : پائولو کوئلیو , جبران خلیل جبران
مترجم : آرش حجازی
تاریخ چاپ : 1387
قطع : رقعی
تعداد صفحات: 0
نوع صحافی : سخت
زبان اصلی : پرتغالی - انگلیسی
زبان کتاب : فارسی
شابک : 9789641750352
وضعیت : موجود

قیمت : 83,000 ریال  

با صدای پیام دهکردی، شهین نجف زاده

شامل 2 سی دی صوتی، 1 سی دی mp3 و یک جلد کتابچه

کتاب سخنگو، کتاب گویا یا اودیوبوک (Audiobook)، کتابی است که یک یا چند گوینده از روی متنی (غالباً پیشتر منتشره) می‌خوانند و بر روی رسانه‌هایی چون کاست یا سی‌دی عرضه می‌کنند. امروزه، کتاب سخنگو صرفاً نوع دیگری از انتشار کتاب محسوب می‌شود و نه محصولی جداگانه از ناشر، و همان تفاوتی را با کتاب اصلی دارد که قطع جیبی یا رقعی کتاب با چاپ گالینگور دارد؛ که یعنی عملاً تفاوتی ندارند. انتشارات کاروان (با همراهی مؤسسه‌ی نوین کتاب گویا از نخستین ناشرانی است که به‌طور حرفه‌ای اقدام به تولید کتاب سخنگو می‌کند. برای آشنایی بیشتر و دقیق‌تر با مفهوم کتاب سخنگو یا آدیوبوک به این‌جا مراجعه کنید. نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر مجموعه‌‌ی نامه‌های‌ جبران‌ خلیل‌ جبران، نویسنده‌ی‌ برجسته‌ی‌ لبنانی‌ به‌ ماری‌ هَسکل است که‌ پائولو کوئلیو آن را گردآوری‌ و بازنویسی‌ کرده‌ است. پائولو کوئلیو با هدف کشف مردی که در پس کتاب مهم پیامبر نهفته است، این مجموعه مکاتبات خصوصی جبران خلیل جبران را گردآوری و بازنویسی کرده است. در این نامه‌ها، جبران جهانی از درد و شعف را به نمایش می‌گذارد که الهام‌بخش کتاب زیبایش، پیامبر، بود.

نامه های عاشقانه یک پیامبر را به جرئت می توان یکی از لطیف ترین و از دل برآمده ترین مکتوبات عاشقانه تاریخ ادبیات دانست و اینک پیام دهکردی آن را برای علاقه مندان جبران خلیل جبران و پائولو کوئلیو خوانده است.

انتشارات کاروان این کتاب را در دو قطع رقعی نفیس و جیبی منتشر کرده بود و اکنون آن را به شکل کتاب گویا منتشر کرده است.

به نظر می رسد این مجموعه دلنشین، به علت بار عاطفی و عرفانی عمیق آن، هدیه بسیار مناسبی برای روز والنتین (25 بهمن)، هدیه تولد یا هدیه نوروزی باشد.

گوینده‌ی متن پیام دهکردی، دوبلور و بازیگر مطرح، است که صدای گرم و غریبش بی‌گمان بخش عظیمی از عطوفت و خشونت ِ تؤامان نوشته‌های جبران خلیل جبران را بازمی‌نماید. نمونه‌هایی از فایل صوتی این کتاب سخنگو را می‌توانید از این لینک دانلود کنید.

 دست اندرکاران:

نویسنده: جبران خلیل جبران / گردآوری و اقتباس آزاد: پائولو کوئلیو / مترجم: آرش حجازی /

کارگردان: پیام دهکردی / گویندگان: پیام دهکردی (صدای جبران خلیل جبران)، شهین نجف زاده (صدای ماری هسکل)، سونا امینی (صدای ماریانا جبران) / صدابرداری، انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ: مانی هاشمیان / مدیر تولید: فاطمه محمدی، محمد آخوندزاده یزدی / استودیو: رهافیلم / موسیقی: پرگولزی، گلگ، گوران برگویچ، انور ابراهیم، دوپلر، نامیا، پیر فاوره، جان ویلیامز / همکاران دیگر: علی حاجی نووزی، آرین ریس باف، سعید محمدی، فاطمه بذله، حسین شهرابی، فرشاد آذرنیا

  • اگر پرمشغله‌اید، ما کتاب را برای شما خوانده‌ایم.
  • اگر دوست دارید در مسیر رفت‌وآمد به محل کارتان، هنگام انجام کارهای خانه، قدم زدن و دیگر اوقات تلف‌شده‌تان از وقت‌تان استفاده‌ی بهتری ببرید، کتاب گوش بدهید.
  • کتاب را به‌صورت فایل صوتی در تلفن همراه یا دستگاه پخش موسیقی با خود همراه داشته باشید و جابه‌جا کنید.
  • اگر چشمانتان از کار با کامپیوتر و دیگر وسایل خسته است، کتاب نخوانید، کتاب بشنوید.
  • اگر حوصله ندارید در تاریکی با چراغ مطالعه کتاب بخوانید، می‌توانید هدفون را روی گوشتان بگذارید و بشنوید.

اگر از کتاب‌‌های سخنگوی ما خوشتان آمد‌ه، اگر د‌‌وست د‌ارید‌ کتاب‌‌های د‌یگر هم به شکل کتاب گویا د‌‌ر اختیارتان قرار بگیرد‌، اگر به نوآوری و روزآمد‌ کرد‌ن صنعت نشر کشورمان باور د‌ارید‌، اگر معتقد‌ید‌ که ارزش محصولات فکری کمتر از کالاهای د‌یگر نیست، تنها راه این است که از این کتاب سخنگو که د‌‌ر اختیار شما قرار گرفته، کپی نگیرید‌. د‌‌ر کنار سی‌د‌‌ی صوتی این کتاب سخنگو، سی‌د‌‌ی حاوی فایل‌های MP3 این کتاب را هم د‌‌ر اختیارتان گذاشته‌ایم تا بد‌ون زحمت بتوانید‌ کتابتان را د‌‌ر هر شرایطی گوش بد‌هید. ما به شما اعتماد‌ د‌اریم و می‌د‌انیم این کتاب را که با زحمات شبانه‌روزی چند‌ین نفر تهیه شد‌ه، به‌طور غیرقانونی تکثیر نمی‌کنید‌ یا د‌‌ر اینترنت نمی‌گذارید‌.

شکل های دیگر این کتاب:

* نامه های عاشقانه یک پیامبر، جلد سخت

* نامه های عاشقانه یک پیامبر، قطع جیبی